LA FENICE

made with ♥️ in poland

Jesteśmy polską marką i producentem odzieży skórzanej. Naszą przygodę rozpoczęliśmy 30 lat temu, a dziś współpracujemy z kilkudziesięcioma butikami w kraju i za granicą. Poznaj naszą historię i usługi, które oferujemy!

Odzież skórzana to nasza specjalność

Produkcja kurtek skórzanych i płaszczy była początkiem naszej przygody z modą, a z czasem stała się jej motywem przewodnim. Na przestrzeni 30 lat pracowaliśmy nad tym, by ciągle poszerzać gamę naszych produktów. W tym momencie nasza oferta zawiera również inne rodzaje artykułów i dodatków ze skóry. Sukienki, spódnice, gorsety, spodnie oraz galanteria to tylko niektóre z jej elementów.

Odwiedź nasz sklep online i poznaj naszą historię

Autorskie kolekcje
LA FENICE

Na każdy sezon przygotowujemy męską i damską kolekcję odzieży skórzanej. Często eksperymentujemy, mieszamy obowiązujące trendy, bawimy się kolorami i krojem. Nigdy nie zapominamy jednak o tradycyjnych fasonach, których sława nie przemija. Dlatego właśnie w każdej z naszych kolekcji pojawiają się wariacje klasycznych modeli.

Zobacz nasz lookbook

Oferujemy usługi

LA FENICE to nie tylko marka. To przede wszystkim grono kreatywnych ludzi gotowych do pomocy przy realizacji Twoich projektów. Posiadamy szwalnię i zespół doświadczonych projektantów, techników oraz krawców. Dzięki temu naszą ofertę mogliśmy wzbogacić o produkcję odzieży z tzw. białą metką (white label) – w praktyce wygląda to tak, że na produkcie widoczna jest jedynie metka Twojej firmy.

Przeczytaj o naszej ofercie

Skóra to nie wszystko

LA FENICE to dużo więcej niż „tylko” skóra. W porozumieniu z naszymi kontrahentami tworzymy również odzież tekstylną oraz korzystamy ze skóry syntetycznej i kożuchów ekologicznych. Często używamy materiałów dostarczonych bezpośrednio przez naszych klientów lub realizujemy ich gotowe projekty.

Napisz do nas

Agnieszka Traczyk
& Artur Traczyk

Jesteśmy rodziną i założycielami LA FENICE. Jako główna projektantka (Agnieszka) i dyrektor sprzedaży (Artur) odpowiadamy za każdą kurtkę, która trafia do naszych klientów.

Pierwszą firmę założyliśmy w 1991 roku i od tamtej pory skupiamy się na produkcji odzieży skórzanej – głównie kurtek i płaszczy, bo to produkty, które stały się naszą specjalnością.

W roku 2007 stworzyliśmy markę LA FENICE, i dziś, wspólnie z naszym zespołem, nieustannie poszukujemy nowych odpowiedzi na pytanie: co zrobić, by skóra pozostała ponadczasowa?