Face Masks

PROTECTING YOU AND YOUR LOVED ONES

Po wybuchu pandemii COVID-19 zaczęliśmy zastanawiać się nad tym, w jaki sposób, jako producent odzieży, możemy wykorzystać nasze zasoby i pomóc w tym ciężkim okresie – przede wszystkim służbie zdrowia, chorym oraz potrzebującym, ale także pracownikom naszej niewielkiej szwalni. Dostając każdego dnia sygnały o braku masek ochronnych, postanowiliśmy sami zacząć je szyć! Przystąpiliśmy do działania i do dziś mamy ręce pełne roboty, ale też dużo zapału do dalszej pracy! 🙂

Maski ochronne na twarz

Oferowane przez nas maseczki są wielokrotnego użytku – można je zatem prać z użyciem detergentów oraz dezynfekować w wysokiej temperaturze. Ponadto wykonane zostały z atestowanego materiału, z którego produkuje się również inne rodzaje odzieży ochronnej (standard ISO i certyfikat OEKO-TEX).

Maska z własnym nadrukiem

Wykonane przez nas maski mogą współgrać z wizerunkiem Twojej firmy. Kolorystycznie możemy dopasować je do uniformu pracowników oraz nadrukować logo. Możemy również skorzystać z innych materiałów i wykonać maski w różnych rozmiarach. Jako producent jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Realizujemy zlecenia hurtowe!

Właściwości naszych maseczek ochronnych

Certyfikowany materiał
Oferowane przez nas maski NIE SĄ produktem medycznym! Wykonane zostały jednak z atestowanego materiału, z którego powstają również inne rodzaje odzieży ochronnej. Materiał ten przeszedł pomyślnie szereg testów OEKO-TEX, które wykazały, iż jest on bezpieczny dla skóry i przyjazny dla środowiska.
Maska wielokrotnego użytku
Nasze maski nadają się do prania w temp. +60° C z użyciem detergentów. Można je również prasować i w ten sposób łatwo dezynfekować. Z tej samej maski możesz więc korzystać każdego dnia!
Ochrona Ciebie i innych
Noszenie masek nie gwarantuje pełnej ochrony przed wirusami, ale odpowiednio zasłonięte usta i nos ograniczają rozprzestrzenianie się infekcji drogą kropelkową. Zakładając maskę chronisz więc nie tylko siebie, ale – przede wszystkim – innych, z którymi masz kontakt.