made with ♡ in poland

Jesteśmy polską marką i producentem odzieży skórzanej. Naszą przygodę rozpoczęliśmy 30 lat temu, a dziś współpracujemy z kilkudziesięcioma butikami w kraju i za granicą. Poznaj naszą historię i usługi, które oferujemy!

Odzież skórzana to nasza specjalność

Produkcja kurtek skórzanych i płaszczy była początkiem naszej przygody z modą, a z czasem stała się jej motywem przewodnim. Na przestrzeni 30 lat pracowaliśmy nad tym, by ciągle poszerzać gamę naszych produktów. W tym momencie nasza oferta zawiera również inne rodzaje artykułów i dodatków ze skóry. Sukienki, spódnice, gorsety, spodnie oraz galanteria to tylko niektóre z jej elementów.

Autorskie kolekcje
LA FENICE

Na każdy sezon przygotowujemy męską i damską kolekcję odzieży skórzanej. Często eksperymentujemy, mieszamy obowiązujące trendy, bawimy się kolorami i krojem. Nigdy nie zapominamy jednak o tradycyjnych fasonach, których sława nie przemija. Dlatego właśnie w każdej z naszych kolekcji pojawiają się wariacje klasycznych modeli.

Oferujemy usługi

LA FENICE to nie tylko marka. To przede wszystkim grono kreatywnych ludzi gotowych do pomocy przy realizacji Twoich projektów. Posiadamy szwalnię i zespół doświadczonych projektantów, techników oraz krawców. Dzięki temu naszą ofertę mogliśmy wzbogacić o produkcję odzieży z tzw. białą metką (white label) – w praktyce wygląda to tak, że na produkcie widoczna jest jedynie metka Twojej firmy.

Skóra to nie wszystko

LA FENICE to dużo więcej niż „tylko” skóra. W porozumieniu z naszymi kontrahentami tworzymy również odzież tekstylną oraz korzystamy ze skóry syntetycznej i kożuchów ekologicznych. Często używamy materiałów dostarczonych bezpośrednio przez naszych klientów lub realizujemy ich gotowe projekty.

Napisz do nas

Agnieszka Traczyk
& Artur Traczyk

Jesteśmy rodziną i założycielami LA FENICE. Jako główna projektantka (Agnieszka) i dyrektor sprzedaży (Artur) odpowiadamy za każdą kurtkę, która trafia do naszych klientów.

Pierwszą firmę założyliśmy w 1991 roku i od tamtej pory skupiamy się na produkcji odzieży skórzanej – głównie kurtek i płaszczy, bo to produkty, które stały się naszą specjalnością.

W roku 2007 stworzyliśmy markę LA FENICE, i dziś, wspólnie z naszym zespołem, nieustannie poszukujemy nowych odpowiedzi na pytanie: co zrobić, by skóra pozostała ponadczasowa?

Agnieszka Traczyk i Artur Traczyk - właściciele marki LA FENICE